özel makam şoförü eğitimi ve belgesi arayanlara

Özel makam şoförü eğitimi, aile şoförü eğitimi ve makam şoförü eğitimi uygulamalarında sunulmakta olan en kapsamlı eğitimlerdendir.

Meslek olarak genç yaşlarda seçilmesi gereklidir. Yani düşünüyorsanız geç kalmayın. İleri yaşlarda referans önem taşımaya başlar. Belgeli ve eğitim almış olarak başlaya bileceğiniz özel makam şoförü eğitimi yanında yaş itibari ile referans daha çok önem kazanmaktadır.

Genç yaşta tercih edilmesi gereken özel makam şoförü mesleği hızlı ve dinamik kişilerden tercih edilir.

Nedeni bazı seçilen özel makam şoförü özelliklerinde boks gibi spor dallarından yada yakın dövüş, silah taşıma gibi özellikler istenmektedir.

Bu tarz sporları ve eğitimleri genç yaşta kazanabilirsiniz. Orta yaş bir makamın yanında çalışmanız da ise 40 yaş ve üstü makamların hayatı boyunca sizi çalıştırmak istemesi sonuçlu uzun soluklu çalışma fırsatı bulursunuz.

İnsanlar size alışır ve ayrılmanızı istemez güven duyar. Yaptığınız hizmetten memnun olmaları ve geçmişten gelen güven ile sizi bırakmazlar.

Tabi ki bu maaş olarak memnuniyet de yaratmaktadır. Sizde başka bir macera anlayışı ile makamınızı bırakmazsınız.

Özel makam şoförü eğitimi bize bu şekilde bir çok örnekler yaşattı. Hatta ileri sürüş teknikleri eğitmeni olarak başlayıp makam şoförü yapan bir çok tanıdığım ileri sürüş teknikleri eğitmeni de bulunmakta.

Özel makam şoförü sadece özel sektör olarak düşünülmemeli. Bakanlıklarda, siyasi liderlerde, belediyelerde ve bir çok devlet kurumlarında rektörlüklerde aynı zamanda yurt dışında Türk konsolosluklarında özel makam şoförü eğitimi sonunda verilen özel makam şoförü sertifikaları istenmektedir.

Özel makam şoförü sertifikaları nelerdir

  1. Güvenli ve defansif sürüş teknikleri
  2. İleri sürüş teknikleri belgesi
  3. Profesyonel sürüş teknikleri
  4. Vip makam şoförü teknikleri
  5. Gece sürüş teknikleri
  6. Uykusuzluk ve yorgunlukla mücadele teknikleri
  7. Protokol karşılama ve davranış şekilleri
  8. Aile şoförü eğitimi teknikleri
  9. Özel şoför eğitimi teknikleri

eğitimini ve belgelerini alır.

Özel şoför sertifikası fiyatları

Özel şoför sertifikası fiyatları 9 belgeden ve 9 eğitimden oluşan eğitim için 2021 olarak belirlenen indirimli fiyat 1800 tl dir.

Eğitim detaylarını makam şoförü eğitimi sayfamızdan inceleye bilirsiniz.

İleri sürücülük eğitimi yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca Makam şoförü ne demek yazımızı da inceleyin…

Benzer Gönderiler