İLERİ SÜRÜŞ UZMANI

İleri sürüş uzmanı sertifikası nasıl alınır? İleri sürüş teknikleri uzmanı nasıl olur soruları ile ilgili birçok telefon ve soru almaktayım. Bu konuda daha çok cevaplar vereceğimi anladıktan sonrasında en iyi ifadenin ileri sürüş eğitmeni sertifikası konusunda bir paylaşım yapmak gerektiği kanaatine vardık.

İLERİ SÜRÜŞ UZMANI SERTİFİKASI NASIL ALINIR

İleri sürüş uzmanı olmak istiyorum. Sürücü kursum var yada sürücü kursunda direksiyon eğitimi veriyorum tarzında yaklaşımlarda fazlası ile oluyor.
Farklı meslek edinmek istemeniz tabi ki değerli ve önemli.
İleri sürüş teknikleri sertifikası ile ilgili açılan bir program aslında yok.
Nitelikli olmanız gerekiyor.

İleri sürüş teknikleri uzmanı ile alakalı nitelikli olmanız için sigortalı olarak ileri sürüş teknikleri kurslarında eğitmen olarak çalışmanız şart en az 6 ay süre gerekli.
Tabi ki bizi arayıp açıklama yaptığım kişilerden şu talepler de gelmedi değil. Sigortalı yapın beni ücretini ödeme yapayım. Olur mu sizce, bu kadar boş bir iş mi yapıyoruz. Yada siz kimsiniz de bu tarz taleplerde bulunabiliyorsunuz.

Kısacası bu konuda bu davranışlarda bulunan çok kişi oldu ne yazık ki.
Arkadaşlar biz kaza durumu yaşamayın anlamında tecrübelerimizi ve bilgilerimizi teknik anlamda size aktarıyoruz.

Trafikte en çok kaza yapan ülkeler sıralamasında ilk sıradayız. Bu sosyal sorumluluğu olan bir sektör. Bu sektöre girmek bu denli ucuz olamaz. Ben seni görmeyim sende beni fakat ileri sürüş teknikleri uzmanı ol. Çok kızıyoruz bu tip telefonlara…

İLERİ SÜRÜŞ UZMANI SERTİFİKASI KURSU

İleri sürüş teknikleri kursu olarak, yapılan ileri sürüş eğitimlerine tepkili iken ve eksikleri konusunda açıklama yaparken, bu işi daha kaliteli bir sunum ve daha kaliteli pratik eğitimler vermiyorlar ticaret haneye döndü, derken. Bizi ileri sürüş teknikleri uzmanı olacağım aklıma bu fikir geldi tarzında lütfen aramayın.

Peki ileri sürüş teknikleri uzmanı sertifikası yada uzmanı nasıl olur.
En azından 3 yıl ileri sürüş teknikleri merkezlerinde eğitmenlik yaparak tecrübe sahibi olursunuz.
Fakat buda çok yeterli değil aslında aynı zamanda pist tecrübesi oluşturmanız da gerekli.
He unutmadan ralli özellikle de pist pilotu tecrübesi olan bir eğitmen size işin doğrusunu öğretir. Bunu unutmayın.
Mekanik anlamda atölye tecrübesi sizi olumlu kılar.
Aynı zamanda sürekli olarak otomobil teknolojisini takip etmekle iyi bir uzman olursunuz.

Düşünmeden ben ileri sürüş uzmanı olacağım yada güvenli sürüş eğitmeni olacağım demekle olmuyor. Dedim ya nitelikli olmanız gerek. Bu işe gönül verirseniz nitelikli olursunuz. Yoksa bir eğitim alırsınız ve ben ileri sürüş teknikleri eğitimi vereceğim dersiniz. Size 18 yaşlarında bir genç bu neden der. 1 soru sorar.

Bakarsınız uzmanlar bu şekilde diyor dersiniz. Genç size bir soru daha sorar siz uzman değil misiniz. Açıklar mısınız der. İşte sizin ileri sürüş teknikleri uzmanlığınız hızlı bir şekilde son bulur.

İnternetten okuduğunuz bilgiler ve seyrettiğiniz bilgiler açıklayıcı değildir. İleri sürüş teknikleri konusunda çekilen videolara Neden diye soramazsınız.

Bizimde bir çok sürüş teknikleri videomuz var. Fakat videolarda sorun şu çok uzun olması insanları sıkar diyerek detayları montajla siliyorlar. Aynı zamanda zaten yüzeysel anlatmamız gerekiyor. Nedeni basit bizim ileri sürüş teknikleri sürüş eğitimidir. Teorikle değil pratik eğitim verilirken teorik konuşulur.

İleri sürüş teknikleri Ankara yazımızı Ankara’da yaşayanlar okuya bilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri eğitim süresi ayrıca inceleye bilirsiniz.