İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ ÜCRETİ

İleri sürüş teknikleri ücreti çok yüksek değil. Daha çok direksiyon dersi yada ben ne öğreneceğim tarzında gereksiz görülüyor.
Hızlı kullanan tüm sürücüler ehliyetim de var anlamında düşünerek ileri sürüş teknikleri sertifikasının ülkemizde önemini tam anlamda kazanamadığından gereksiz görülmektedir.

İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ ÜCRETİ ŞOFÖRLÜK MESLEĞİ

Şoförlük mesleği yapan tüm kullanıcıların ilk olarak alması gereken bu ileri sürüş teknikleri eğitimi bizim önermemizle de çok anlaşılmıyor.
Ticari satış yaptığımız düşünülüyor. Bu his bizi olumsuz yönde etkiliyor ve biz ileri sürüş teknikleri eğitimini pazarlama hissi ile düşünülmesinde dolayı kendimizi çok sunamıyoruz.
Aslına bakılır ise ileri sürüş teknikleri ücreti bir depo benzin kadar uygun fiyatlandırmalarla eğitim veriliyor. Direksiyon dersi saatlerinden de uygun fiyatlarda veriliyor.
İleri sürüş teknikleri ücretleri firmalara ağır geliyor, eğitim verildiğinde ise firmanın bu işe para vermek istememesi ve masrafınız ne gibi eğitmenin bilgisini küçümseyerek daha uygun fiyatlarda nasıl eğitim alırım çabası, tüm firmaları zora sokuyor.
Bu tarz davranışlar bizi  hizmet kalitesinden ve ileri sürüş teknikleri uzmanlığımızdan taviz vermesi gerekirken, uygulamalarımızda hiç bir eksik tanımadan ileri sürüş teknikleri eğitimini aynı kalitelerde vermeye devam etmemiz.
İleri sürüş tekniklerinde kalitemizi ve aldırmadan kaza önleme yöntemlerini vermeye devam ediyoruz.
Eğitim sonrasında ise katılımcılar ileri sürüş tekniklerini tüm şoförlerin alması gerektiğini söylüyor. Bu durum bizim ileri sürüş teknikleri eğitimini aynı kalitede vermemize vesile oluyor.
İleri sürüş teknikleri eğitim merkezi bu doğrultularda, ileri sürüş tekniği uzmanlığına tüm doğruları ile devam edecektir.
Biz ticari bir kuruluş değiliz.
Sadece ölümlü ve yaralanmalı kazaların önüne geçmeyi hedefliyoruz. İleri sürüş teknikleri ücretleri ile alakalı bizi arayabilirsiniz.
Uygun fiyatlarda size özel eğitim almanıza neden olalım. Ölümcül yada yaralanmalı can mal kayıplarınıza engel olalım. Sorularınıza cevap verelim. Eğitimlerimize tüm katılımcıları bekliyoruz.
  • Ele alacaksak güvenli sürüş eğitimi 500 tl
  • Ralli eğitimi profesyonel 6000tl aralığında değişmektedir.

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları  yazımızı;

Güvenli sürüş teknikleri fiyat yazımızı da inceleye bilirsiniz. 

Kaza önleyici formül