İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ KOCAELİ BELEDİYE
İleri sürüş teknikleri Kocaeli eğitimlerimiz devam etmektedir. Gebze ilçesine 20 dakikalık mesafede bulunan eğitim alanımızda yapılabilen uygulamalı ileri sürüş teknikleri eğitimlerimize katılabilirsiniz.
Eğitimlerimizde öğlen arasında açık menü yemek ikramı mevcuttur. Kısacası ileri sürüş teknikleri eğitimini İzmit’ de alabileceksiniz.
Aynı zamanda da yemek yiyebileceğiniz bir aktivite oluşturabileceğiz. Peki eğitimde başka ne var. Sponsorumuz tarafından yapılan organizasyonda, ilk beşe giren katılımcı, aralarında daha sonra uygulanacak yarış otomobilleri ile yarışacak ve çeşitli ödüller kazanacaklardır.
İleri sürüş teknikleri eğitimi çalışmalarımızdan sonra, İlk beşe seçilen katılımcılar. Yarış teknikleri eğitimlerinden sonra ter dökeceklerdir.
Kısacası ileri sürüş teknikleri çalışmalarımızdan sonra sizin ilk beşe seçilmeniz durumunda, yarış teknikleri eğitimi ile yarışmayı, değişik farklı bir gün geçirmeyi, eğlenmeyi, yemek yemeyi, öğrenmeyi ve son olarak ödüller ve kupa almaya hak kazanabilmeyi sunuyoruz.

İleri sürüş teknikleri Kocaeli Etapları

İleri sürüş teknikleri Kocaeli Etapları İlk etabı ileri sürüş teknikleri eğitimleri ile start verdiğimiz eğitimlerde ilk olarak hedeflediklerimiz. Trafikte kaza yapmamanıza dayanmaktadır.

Bu etkinlik sponsorumuz tarafından karşılanmaktadır. 3 gün sonunda ileri sürüş teknikleri eğitim çeşitlerimizden sporcu arkadaşların seçimleri ile yarış teknikleri eğitiminin başlaması ve 10 gün sonunda ise  centilmence yarışmaları şeklinde uygulanacaktır.

Bakalım ne kadar etkili olabilecek. Bakalım yetenekler sürüş eğitimleri ile ne denli limitleri zorlayacak.

Katılım için herhangi bir ücret istenmemektedir. 18 yaşının doldurmuş ehliyetli tüm adaylar bu organizasyonda yer alabilir. Disiplin ile eğitim alacak ve ter dökeceklerdir. Yarış sırasına dubalar ile temas edilmesi durumunda 2 saniye ceza alacaklardır. Yarışmada özellik ile dikkatli olunması gereklidir.

İleri sürüş teknikleri eğitimlerinde kesinlik ile arkadaş vb… sürücülerin yanında bulunamayacaktır.  Eğitimler sadece katılımcılara sunulacaktır.

Ödüller

Ödüllendirmeler yarış teknikleri pilotluğu eğitimi,

İlk 3 e girene kupa

Bu tip eğitim ve spor yarışlarını tekrar olarak her yıl yapmaya çalışacağız. Bu organizasyon ismini gizli tutan 2 sponsor ile yapılmaktadır. Bu etkinlik ile katılımcıların amatörlüklerini atabileceklerine inanıyoruz.

Aynı zamanda Türkiye Otomobil Sporlarına katkıda bulunabileceğimiz sporcuların oluşmasını sağlamaya çalışıyoruz.

İleri sürüş teknikleri prodrv yazımızı mutlaka okuyunuz.

İleri sürüş Avrupa yakası konusunda bilgi ala bilirsiniz.

Benzer Gönderiler