Direksiyon sınavında başarı isteyenlere

Direksiyon sınavında başarı ve geçmek için ileri sürüş teknikleri eğitmeni Resul Ergün, ileri sürüş teknikleri eğitim merkezi, ehliyet sınavlarında uygulanan direksiyon sınavında, adayların sürekli tekrara kalmalarındaki sıkıntıyı gelen talepler üzerine görmezden gelemedi. Direksiyon eğitimi ile sorunu çözüyoruz.

İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün, Milli Eğitim sınav yaptırıcı komisyonuna tuzlada eğitim verdi.

Komisyonun belgelerinin 90 saatten 120 saate çıkaran bu eğitimlerden sonra artık ehliyet almak isteyen direksiyon sınavında kalan adaylara sahip çıkmak adına sınav ağırlıklı derslere başladı.

DİREKSİYON SINAVINDA BAŞARI İÇİN FARKIMIZ NE?

Direksiyon sınavında başarı için sürücü kursu eğitim veriyor neden olmuyor da sizle neden başarı olsun?

Aklınızdan geçenlere cevabımız, yaptığımız çalışma 4 saat ortalama sürmektedir. Siz sürücü kursunun tüm derslerine tabi ki katılacaksınız.

Bizim yaptığımız ise ileri sürüş teknikleri bakış açısı ile sınava hazırlamak olduğundan dolayı zorlanmadan basit anlatım ve yardımcı ufak tüyolar sayesinde problemlerinizi sınav ağırlıklı olarak, çözüm oluşturma kapasitesi ve teknik bilgimizin olmasıdır. Sadece bu kadar.

  • Size zor gelen otomobil kullanımı basitleşecek,
  • Rahatlıkla otomobili kaldıra bileceksiniz ve stop etmeyecek,
  • Park ederken sınavda kalmayacaksınız,

Biz sürücüleri 2 günde aktif şekli ile araç kullanmayı öğretiyoruz. İstanbul’ un en yoğun trafiğinde araç kullanacak ve tedirginlik çekmeyecek şekilde araç kullandırıyoruz.

Bu neden ile direksiyon sınavından kalmayacağınız şekli ile eğitim sunmak bizim için zor bir konu değil.

Sürücü kurlarına vermek zorunda kaldığınız direksiyon dersi harcı ve ek dersler ile telafide bulunmanıza gerek yok. Sınav alanında yapılan ilk denemeden sonra size eksikleriniz ile ilgili çalışma yapıyor.

Sonrasında tekrar sınav alanınıza giderek orijinal direksiyon sınavı yaşatıp gelişmenizi kendinize sunuyor ve aradı farkı gösteriyoruz.

Kısacası deniyor ve tecrübe ederek inanmanızı da sağlıyoruz.

DİREKSİYON SINAVINDA BAŞARI İÇİN SORUNLARIMIZ NE

Direksiyon sınavında başarı için direksiyon sınavında sorunlarınızı gözden geçirin ve bizim gördüğümüz sorunlar ile karşılaştırın böylece bir eğitim planı gerçekleştirelim sizin ile başka bir şey çalışmayalım ve sadece sınava yönelik çalışalım.

Kısa bir zamanlama ve düşük bir bütçe ile sınav sonucunuzu iyileştirelim. Bizim size vereceğimiz sadece bu kadar. Gerisini kendinizden emin olarak siz halledin, bu kadar basit.

İleri sürüş trafik kazası konusunda yazımızı okuya bilirsiniz.

İstanbul havalimanı ileri güvenli sürüş yazımızı da okuya bilirsiniz.

Benzer Gönderiler