İleri sürüş teknikleri kursu eğitimi
İleri sürüş teknikleri kursu eğitimi
İleri sürüş teknikleri kursu İstanbul
İleri sürüş teknikleri kursu İstanbul sürüş teknikleri eğitiminde farklı yaklaşımlarla eğitim vermektedir. Bu anlamda ileri sürüş teknikleri uygulamalarımızı kişisel sürüş reflekslerinizi hatalarınızı gözlemleye ne kadar.
Katılımcıya anlatım başlamaz. Hatalarınız gözlemledikten sonra eğitim başlar. Böylelikle size anlatılan konuları neden yapamadığınızda anlaşılmış olur.

İleri sürüş teknikleri kursu İstanbul eğitimleri

İleri sürüş teknikleri kursu İstanbul aslında hatalarınız sonucu kontrol kayıplarının oluşması ve teknik bilgi eksiklikleridir. Doğrusu standart bir ileri sürüş teknikleri eğitim şekli yanlıştır.
Bunun nedeni bir makinenin içinde olmanızdır. Bu anlamda hareketli bir otomobilin içinde hareket etmenizden kaynaklıdır. Teorik anlatım bu konuda önemlidir. Fakat ileri sürüş teknikleri dediğimiz konu aslına bakarsanız.
Pratikte çok daha faydalıdır.
Tekrarlayacağımız gibi pratik eğitimsiz teorikle hiçbir şeyi çözemezsiniz. Bize sorulan en yoğun soru neden medyada ve videolarda daha çok konu anlatmadığımız. Bu konuda fazlası ile eleştiri alıyoruz. Fakat teorik anlatımla ileri sürüş teknikleri kavramını anlayamazsınız.
Biz teorik anlattıktan sonra pratik eğitime başladığımızda aday araç içerisinde sürekli konunun üstüne giderek yavaş yavaş anlamaya başlıyor.
Bunun nedeni sizin hareketli ve zor kontrol edebileceğiniz durumları size yaşatmamızdan kaynaklanıyor ki.
Bu anlamda yanında bulunduğumuz katılımcıya hem araç içine binip gösteriyoruz ve uygulamayı ilk biz yapıyoruz. Hem de araç içinde katılımcı ileri sürüş tekniklerini uygularken tekrar anlatıyoruz.
Bu anlatımda dahi katılımcı baya ter döküyor ve anlayıp refleks eştikten sonra dahi bazen uygulamada kontrolü kaybediyor.
Nasıl olur da peki biz bu konuyu sadece videolarımda anlatabiliriz ki ?
Katılımcı ileri sürüş teknikleri kursu alırken geçerken zorlanıyor ve hata yapıyor video ve anlatımla uygulama yapmaya çalışan kişiler yanlışlarla bir yere varmayacaktır.
Biz ileri sürüş teknikleri  kursunda  katılımcıya koçluk yapıp bu eğitimi veriyoruz.

İleri sürüş teknikleri kursu İstanbul firmaları

Güvenli sürüş teknikleri eğitimi sunan firmalarda yapılan 50 km altı hızlarda yapılan eğitimler sunmuyoruz.
Pratikte ana halterlerde otomobil kullanıcılarının 80-120 km hız aralığında ölümcül kazalar yaşandığını ve bu hızlarda eğitim alması gerektiğini biliyoruz.
Direksiyon dersi ile sizlere 2 günde acemilik olmadan İstanbul yoğunluğunda trafikte her yere rahatlık ile gidebileceğiniz özel direksiyon dersi algısını ileri sürüş eğitimleri ile aktifleştiriyoruz.
Bu konuda yaptıkları hataları da yani sürüş reflekslerinin yanlışlıklarını bildikleri için kendi sürüş kalitelerine dikkat ediyorlar. Bu şekilde de reflekslerini düzeltmeye çalışıyorlar.
İleri sürüş teknikleri kadromuz değişmeden devam etmektedir. İleri sürüş teknikleri Ankara yazımızı da inceleye bilirsiniz.
Birlikte çalışmak dileği ile…
Benzer Gönderiler