İLERİ SÜRÜŞ AVRUPA YAKASI

İleri sürüş Avrupa yakası eğitimlerimiz genellikle, bulunacak boş alanlarda yapılmaktadır. İleri sürüş teknikleri ile alakalı boş alan yok ise İkitelli olimpiyat stadı eğitim yeri olarak kiralanarak kullanmaktayız.

İkitelli olimpiyat stadı eğitimlerimizde grup eğitim hizmeti vermekteyiz.

Güvenli sürüş teknikleri eğitimi ile alakalı teorik eğitimlerimizde yine olimpiyat stadında sunulmaktadır.

Gayet geniş şekillerde kullanım alanı sunan Atatürk Olimpiyat stadı kiralama maliyetleri nedeni ile toplu eğitim sunmamıza neden olmaktadır.

Toplu eğitimlerimiz genellik ile firmalar tarafından tercih ettiğimiz eğitimlerdir. Bu anlamda bireysel sürücülere ileri sürüş teknikleri Avrupa yakasında uygulama imkanımız bulunmamaktadır.

Kısacası bireysel katılımcılarımızı, ileri sürüş teknikleri eğitimlerimize, ileri sürüş teknikleri Asya yakasına davet etmekteyiz.

İLERİ SÜRÜŞ AVRUPA YAKASI EĞİTİMLERİ

Eğitimlerimiz daha önceden Tüyap’ da gerçekleşiyordu.

Sonrasında Tüyap’da ileri sürüş teknikleri uygulaması yapamadık. İleri sürüş tekniklerinin Avrupa yakasında uygulamaları zor olmasının nedeni otomobilin hız kazanacak kadar büyük alanlarda yapılması gerekliliği ve aynı zamanda da geniş bir alan gerekmesinden kaynaklanmaktadır.

Bu şekilde kullanım alanlarının zor olmasından kaynaklıdır ki. İleri sürüş Avrupa yakasında yer sıkıntısının olduğu ve maddi imkanların zorladığı bir bölge olmasından kaynaklıdır. Prodrv sizlere en doğru şekli ile eğitimlerini Anadolu yakasında sunmaktadır.

Trafik sürekli olarak kaza yapan, ölümcül kazaları bize yaşatan, sürücülerin bulunduğu ortamdır.

Kurallara uymayan sürücüler tarafından yapılan trafik kazaları, aynı zamanda acemi sürücülerinde araç sürme test alanı. Dikkat ve öngörülü olmanız, emniyet kemeri takmanız dileği ile…

İleri sürüş otomobil testi son yıllarda etkin olarak kullanıcılar tarafından markalar inceleniyor. Konu hakkında kaleme alıp bizim gözümüzden değerlendirme yapabilirsiniz.

İleri sürüş trafik kazası yazımızı da okuya bilirsiniz.

Benzer Gönderiler