İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ KADROMUZ

ileri sürüş teknikleri kadromuz eğitmen
İleri sürüş teknikleri kadromuz İstanbul
İleri sürüş teknikleri kadromuz farklı branşlarda eğitim verebilme tecrübesine dayalı olarak kendilerini ileri sürüş teknikleri eğitimi konusunda;

İleri sürüş teknikleri kadromuz hangi eğitimleri sunuyor

Kadar, birçok farklı eğitim çeşidine eğitim verebilme tecrübesine sahiptir. Bu anlamda ülkemizde yaygın eğitim içeriği ve üst düzey eğitimleri sunan ileri sürüş teknikleri kursu eğitim merkezi birçok katılımcıya 19 yıllık tecrübesi ile eğitim kalitesini sunmaya devam etmektedir.

İleri sürüş teknikleri kadromuz ile ülkemizde kule vinç güvenli ve defansif  kullanma teknikleri eğitimini verebilen tek firma olan ileri sürüş teknikleri kursu, bilgisi ve tecrübesi ile ileri sürüş teknikleri uygulamasında daha farklı branşlarda eğitim sunmaya devam edecektir.

ileri sürüş teknikleri uygulamalarının 50 km hızlarda gerçeği yaşatmayacağını bilen ileri sürüş teknikleri kursu eğitim merkezi, gerçekçi eğitim ve kaza önleyici formül sloganı ile trafikte başınıza gelebilecek olumsuzluklar haricinde yapmış olduğunuz hataları aynı zamanda yapılabilecek hataların tümünü siz katılımcılarına yaşatarak eğitim yapmaktadır.

Günümüzde önemle geç kalınmış ileri sürüş teknikleri eğitimlerinin mecburi kılınması ehliyet almak kadar doğal olması gerekirken, ülkemizde ne yazık ki bu konunun üzerine gidilmemiştir.

Siz araç kullanırken ne kadar da olsa aracınızın teknolojisine güvenirseniz güvenin mıcırlı yol, gizli buzlanma, lastik yarılması, suda kızaklama gibi basit ve başınıza gelebilecek doğal bir durumda aracınızın tepkisinin ne olacağını bilmeden otomobil kullanıyorsunuz.

Bu anlamda biz başınıza gelebilecek tüm olasılıkları size yaşatıyoruz. Trafikte güvenli sürüş yapabilmeniz adına tüm katılımcıları ve firmaları  ileri sürüş teknikleri kursu merkezimize bekliyoruz. Saygılarımızla,

Kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün