İleri sürüş Resul Ergün hoca

İleri sürüş Resul Ergün Samsun’ da doğmuş otomobile olan ilgisinden dolayı, Mustafa Kemal üniversitesi otomotiv bölümünden mezun olmuş, motor sporları alanında eğitimler vermeye başlamış, körfez yarış pisti ve İstanbul park yarış pistlerinde pilotluk ve eğitmenlik yapmış.

İleri sürüş Resul Ergün tecrübe

Rahmetlik ünlü yarış pilotu hocaların hocası Şerif Yardımcı ile 4 yıl süresince yarış teknikleri eğitimivip makam şoförlüğü eğitimi ve profesyonel sürüş teknikleri eğitimlerini beraber sunmuştur.

Eğitmenlik hayatında tek etkilendiği ileri sürüş teknikleri eğitmeni Şerif Yardımcı‘ dır. İdolü ve tek hocası olarak gördüğü Şerif Yardımcı ile çalışmalarından sonra Prodrv ileri sürüş teknikleri eğitim merkezini kurmaya karar vermiştir.

İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün, Türkiye Otomobil Federasyonu A sınıfı ileri sürüş teknikleri lisanslı eğitmenidir.

İleri sürüş teknikleri eğitim merkezi Prodrv; Türkiye otomobil sporlarının yani TOSFED’ in ileri sürüş teknikleri uygulamaları konusunda yetkilendirdiği lisanlı eğitim kurumudur.

İleri sürüş teknikleri konusunda eğitimlere katılmaya devam eden ileri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün eğitimlerde birebir katılmaya sosyal sorumluluk anlamında devam etmekte ve tecrübelerini katılımcılara aktarmaktadır.

İleri sürüş Resul Ergün ve eğitim

İleri sürüş teknikleri eğitim merkezi prodrv kamu ve özel sektör eğitimleri harici bireysel direksiyon eğitimi hizmetleri sunmaktadır.
Aynı zamanda forklift eğitimleri ve kule vinç eğitimlerine kadar hassas eğitim hizmetleri vermektedir.

Ayrıca İleri sürüş teknikleri trafik algısı yazımızı da inceleye bilirsiniz.

Prodrv kaza önleyici formül sloganı ile başladığı eğitim hayatında sizlerin yanınızda olmaktan mutluluk duyar.

Benzer Gönderiler