İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTMENİ

İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTMENİ PRATİK OLARAK ARAÇ KULLANARAK DERS VERMELİ

Fakat bu durum ileri sürüş teknikleri eğitimi veren çoğu firmada farklılık gösterir. İleri sürüş teknikleri uzmanları çalıştıkları iş zamanında katılımcılarına uygulama yaptıklarında direksiyona geçtiklerinde başarısız olabilme ihtimallerinden dolayı firma ileri sürüş teknikleri uzmanlarının katılımcı aracını sürmelerini istemezler.
Bu durumda ileri sürüş teknikleri kursu olarak biz kendi hocasına güvensizlik duyan ileri sürüş teknikleri firmalarının hocalarına yanlış yolda eğitmenlik yaptıklarını ve başarılarının sadece konuşarak olamayacağını söylemek durumundayız.
Siz ileri sürüş teknikleri uzmanı iseniz, katılımcınıza aracına binip göstermek zorundasınız tavsiye etmek zorundayız. Aksi zaten yanlıştır. Üstelik firmanızın eğitim anlayışı yüzeysel kalmak zorundadır.
Biz rezil olmayalım yeter mantığı ileri sürüş teknikleri uzmanlarının körelmesi ve kendini geliştirememesi anlamına gelir. Aynı zamanda çalıştığı firmanın eğitmenlerine güveninin olmadığını gösterir.
İleri sürüş teknikleri hocası güvenli ve defansif sürüş eğitimi yapmaktan vazgeçmeli sportif eğitimler sunmaya çalışmalı çalıştığı kurumun eğitimlerini yeniden dizayn etmeli…

İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTMENİ VE FİRMALAR

İleri sürüş teknikleri eğitmeni, eğitimlerinde standart kalmak tüm firmaların aynı dilde hizmet vermesi ile sonuçlandı. Bunun nedeni ise ileri sürüş teknikleri eğitiminin basit açıda tutmak ve detaya çok girmemekten kaynaklandı.

Aynı zamanda ülkemizde ileri sürüş teknikleri eğitmenlerinin işten ayrılınca başka firmalarda çalışmaları da ileri sürüş teknikleri işinde bilgi dağılımlarının yeni firmalarında eğitim programlarına çalıştıkları firmalara peyder pey taşınması sayesinde gerçekleşti. Biz eğitimlerdeki bu çalkantıları hiç yaşatmıyoruz.

İleri sürüş teknikleri kursu ne işe yarar yazımızı da inceleye bilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri eğitimi uygulama sizin için.

Örnek görmek için mutlaka incelemelisiniz