İleri sürüş teknikleri eğitim süresi değişkenliği

İleri sürüş teknikleri eğitim süresi olarak bakıldığında aslında büyük ölçüde saçmalamış olmaktayız. Bunu söylememde ki amaç ileri sürüş teknikleri eğitimi katılımcının gerektiği kadar eğitim alması ile amacına ulaşır.

Çarpışan otomobile binmeye gelmiyorsunuz. Aslında lunaparka gelmediniz. İleri sürüş teknikleri eğitim süresi konusunda 1 hafta sürer 1 ay sürer ben 6 ay sürer diye düşünmüştüm anlamında sorularınızla çok karşılaşıyorum.

İleri sürüş teknikleri eğitimi süresi merak edilen tüm konuları açıklamak istedim.

İleri sürüş teknikleri eğitim süresi sorular

Ben sizi ileri sürüş teknikleri hakkında eğitmek istiyorum diyelim bana 6 ay ayırır mısınız. Bu ileri sürüş teknikleri eğitim süresi isteği de bizden olsun,

İleri sürüş teknikleri eğitim süresi tamam 1 hafta olsun ama her gün sabah 9 akşam 6 ne dersiniz.

İleri sürüş teknikleri eğitim süresi ücreti saatlik mi olsun, yoksa direk paket fiyat mı?

Tabi ki bu konuda bir tek sizle ilgilenilsin

İleri sürüş teknikleri eğitim süresi ve fiyat hesaplaması

Peki sürücü kurslarında saatlik direksiyon eğitimleri 150 tl ise

Bizim yarış pilotluğu eğitimi verdiğimizi ve aracımızı aşırı zorladığımız dan ve zarar verdiğiniz ne kadar olmalı.

Hadi oda bizden en alttan olsun rakam, sürücü kursu fiyatı ile bizim yaptığımız işi aynı fiyatta tutalım.

Günde 9 saatten eğitim ücreti o halde 9 x 150 = 1350  tl bunu 2 ile çarpın  2700 tl bu 1 kişilik kazanç çok değil mi? Peki ileri sürüş teknikleri eğitimi nasıl oluyor zamanı  ve süresi nedir.

Her şeyin zamanı vardır diye düşünmekten kedinizi alamadığınızı biliyorum. Bazen süresi belirsiz aslında yetersiz olan yönleriniz varsa ve biz bu alışkanlıklarınızı ve hatalarınızı da düzeltiyoruz. Ne kadar yanlışınızı varsa o kadar uğraşıyoruz.

Bu hatalarınızı düzeltmeyi siz talep etmiyorsunuz çünkü farkında değilsiniz. Biz talep ediyoruz sizden nedeni hatalarınızı bilen biziz.

Bu süreç için ücret ödemiyorsunuz. Size yarın gel diyoruz. Eğitim beklentinizden daha çok hoşunuza gittiği ve hoca ne diyorsa o anlayışı ile o gün mutlaka geliyorsunuz. Ret edeni daha görmedim.

Biz mesleki olarak sürekli bu zamanın içindeyiz. Fakat  ileri sürüş teknikleri eğitimi bu şekilde uygulanamaz. Peki ne kadar zamanda biter ileri sürüş teknikleri

İleri sürüş teknikleri eğitimi süresi Otomobil kullanan sürücülere verilen eğitim

İlk olarak siz otomobil kullanmayı biliyorsunuz, biz kullandığınız otomobili kaza yapacağınız, kontrol kaybı yaşayacağınız durumlarda ne yapacağınızı öğretiyoruz. Bu anlamda size tutup da araç bu şekilde çalıştırılır. Debriyaj budur. Gibi durumlara girmiyoruz.

Bizim yaptığımız 10 saniyede size en azından 1 kere savrulmalar yaşatmak aracın hakimiyetini sürekli kaybettirmek şeklinde uygulanıyor. Bir dakikada siz belki de 10 kez savruluyorsunuz.

Bu durumu yarım saat yaptığınızı düşünün kaç kez savrulmuş ve bu savrulmaları kontrol altına almayı yaşadığınızı hesaplayın. İşin aslı zaten başınız dönmeye başlar ve çok basit bir şekle dönüşür. Hatta aracı kontrol altına alırken sohbet edecek duruma 10 dakika içinde geliyorsunuz.

İleri sürüş teknikleri eğitiminde sürekli pistin içinde olduğunuzdan defalarca deneyip başarılı oluyorsunuz ve refleks oluşuyor.
Kısacası tüm eğitim istasyonlarını yapabildiğinizi yaşayıp anlayana kadar sürüyor.

Bazı sürücülerin eğitimi kısa bazı sürücülerin eğitimin uzun sürdüğü oluyor net cevap isterseniz, aynı zamanda alacağınız eğitimin ne olduğu önemli.

İleri sürüş teknikleri eğitimi süresi Yarış eğitimi alacaklara

Siz yarış eğitimi alacaksanız farklı, güvenli sürüş teknikleri eğitimi alacaksanız tamamen faklı.
Güvenli sürüş teknikleri eğitimi için ve diğer eğitimler için eğitim çeşitleri kısmında eğitim seçeneklerine bağlanırsanız yaklaşık olarak verilen eğitim sürelerimizi gözlemleye bilirsiniz.

Bu konuda tek tek zamanları burada yazamadım ne istiyorsanız eğitim seçeneklerimiz den inceleyip neye ihtiyacınız olduğunu anlayıp gözlemde bulunabilirsiniz. Neticesinde 20-30 aralığında farklı eğitim çeşitliliğimiz var.
Bunlarla alakalı mesleki ileri sürüş teknikleri eğitimimizde var. Bu nedenle eğitim çeşitlerine basmanız oradan seçmeniz gerekiyor.

İleri sürüş teknikleri eğitimleri konusunda internette bizi kötüleyecek bir yazıya rastlayamazsınız. Eğitim aldım beğenmedim şeklinde bir yorum bulamazsınız.
Kaza önleyici formül İleri sürüş teknikleri kursu olarak İleri sürüş eğitim içeriği konusunda merak ettiklerinizi inceleye bilirsiniz.

Ayrıca Güvenli sürüş teknikleri sertifikası konusun da merak ettiklerinizi inceleye bilirsiniz.

Benzer Gönderiler