İleri sürüş

İstanbul güvenli sürüş
İstanbul güvenli sürüş teknikleri sürüş bazında olan eğitim farkımız ve katılımcı ile oluşan eğitim davranış şeklidir.

İstanbul’da  sürüş teknikleri ile alakalı yapılan eğitimlerin başında en büyük eleştirimiz. Düşük hızlarda verilen eğitimlerdir. Yavaş eğitimler genel olarak her firmanın uygulamasıdır. Yarar sağlamaz fakat zararı yoktur.
İstanbul güvenli sürüş neden yararsız
İstanbul da yapılan eğitimlerde genel intiba şaşırsın, mutlu olsun eğlensin, değişik gelsin anlamı taşımaktadır. Eğitimler de hep kayarsınız bunu haricinde hiç bir teknik verilmez.

Sonra içlerinden bazı firmalar ise ralli eğitimi sunduğunu dahi iddia eder. Sorarsanız yine hız 50 km’dir.  50 km hızlarda yarış eğitimi ralli eğitimi alan katılımcıya da inanamıyorum. 50 km de ralli eğitimi olabilir mi? Fakat siz hızı sormaz iseniz merak etmeyin size utanmadan yarış eğitimini maksimum 50 km hızda verirler. Toplam sürede maksimum 1 saatlik pratik eğitim olur. 1 saatte ralli pilotu olur çıkarsınız 7 saat ise size test ve teorik anlatırlar.
Başka yalan kalmaz!
Neden başka yalan kalmaz . Anlatacak konu yoktur bilgi yoktur deneyim yoktur. İşin aslı teknik yoktur. Neden teknik yoktur çünkü Ülkemizdeki yarış pilotlarının çoğu yüzde vermek gerekir ise % 99 oranı içten dışa girme harici pek bilgili değildir. Cesaret gözü karalık ve otomobil sevgisinden dolayı bu işe zaman ve para ayırırlar.

Durum böyle olunca bizim ileri sürüş teknikleri eğitim merkezleri ise aynı durumdadır. Oda para kazanmak için bu yola girer. Para kazanmak yeterlidir. Eğlendirip ilginç kılan bir kaç numara bilirler gerisi yalandır.

İki gün ful pratik eğitim vermek ve maksimum 1 kişi eğitim almanız gerekli ne grup eğitimleri faydalı neden teorik eğitim

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
WhatsApp chat
Şimdi Ara
Konuma Git