İLERİ VE GÜVENLİ SÜRÜŞ

İleri ve güvenli sürüş üzerine ve teknikler arasındaki benzer yapı ve size gerekli olanı tercih etmenize yarayan sürüş teknikleri farkıdır.

İLERİ VE GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ VE İLK YARDIM

Bazı firma eğitiminde, yaralıya yardım etme anlamında ilk yardım dersleri de verilmeye başlandı. İlk yardımcı kartınız yoksa bu tip müdahaleler sıkıntı yaratır. İlk yardımcı kartı olan kişiler dahi yaralı yakınlarından izin alamaz ise yardım etme hakkı yok.

Siz bu nedenden dolayı ileri sürüş eğitiminde ilk yardım dersi aldım ben bu yaralıya yardım edebilirim gibi düşünmeyin.

Bu nedendir ki ilk yardım kartım olmasına rağmen aynı zamanda sürücü kursu sahibi olduğumdan ve ilk yardım derslerini senelerden beri dinlememe, maket üzerinde uygulamalı olarak tatbik etmeme rağmen ben ileri sürüş teknikleri firmamda bu tip eğitimleri vermeyi hiç bir zaman düşünmedik.

ileri sürüş teknikleri eğitiminde teorik olarak bahsettiğim bilgileri ayrı konu başlıkları açıp firmalara bakın şu tip ileri sürüş teknikleri eğitimimizde var deyip vermek ne denli doğru. Biz ileri sürüş teknikleri eğitimimizde teorik olarak ralli yarış teknikleri eğitimin içeriğini kullanmıyoruz.

Diğer tüm konuları da ileri sürüş teknikleri eğitimi konularını anlatıyoruz. Kısacası böl parçala al sana bir sürü ileri sürüş teknikleri eğitimi çeşidimiz var diye bir uyanıklık içinde olmayı tercih etmiyoruz. Peki size ne gibi içerik ne gibi uygunluk gerekiyor.

ileri ve güvenli sürüş teknikleri konularında bizim içerik anlayışımız nedir?

İLERİ VE GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ ARASINDAKİ FARK

Her sürüş sitili güvenli olmak zorunda aynı zamanda ileri sürüş teknikleri adından da anlaşıldığı gibi sürüşünüzü ilerletmek için var.

Birde bunun güvenlisi olması gerekiyor mantıklı güvenli sürüş teknikleri eğitiminde içeriği öğrenmek için linki tıklamanız yeterli. İleri sürüş teknikleri ise yarış teknikleri eğitiminin başlangıcıdır.

Biz normal araç kullanan sürücülere bu genelleme ile ileri sürüş teknikleri eğitimi vermekteyiz. Trafikte kaza yapmamak adına bir eğitim almak istiyorsan güvenli sürüş teknikleri eğitimi almalısın.
Ben ralli yapmak, yarışmak, vip makam şoförlüğü yapmak istiyorum diyorsan.

Güvenli sürüş teknikleri

İleri sürüş teknikleri

Performans sürüş teknikleri

Profesyonel sürüş eğitimi eğitimlerini almalısın sonrasında makam şoförü eğitimi ve ralli eğitimi alabilirsiniz.

GÜVENLİ İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ yazımızdan yararlana bilirsiniz.