İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ SERTİFİKASI

İleri sürüş teknikleri sertifikası nedir ne işe yarar.
İleri sürüş teknikleri sertifikası aslına bakarsanız. Ana başlık olarak tüm eğitim içerikleri ve verilen belgelerde, yapılan eğitimin üst düzey bakış açısı ve geliştirici eğitim olduğu anlamına gelmektedir.

İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ SERTİFİKASI GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ SERTİFİKASI

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası üstünde ileri sürüş teknikleri ana başlık olarak kullanılır. Yani güvenli sürüş teknikleri eğitimi almış katılımcı aslında ileri sürüş teknikleri sertifikasının ana başlığında güvenli sürüş teknikleri aldığı yazar.

Bu anlamda siz ileri sürüş teknikleri eğitiminin bir eğitim çeşidi olan güvenli sürüş teknikleri eğitimini almış oluyorsunuz aslında.

Daha öncede bahsettiğim gibi sürücü kursundan alınan ehliyete benzetebiliriz bunu.
Siz sürücü kursundan istediğiniz ehliyet gurubuna başvurup alabiliyorsunuz.

Bizim ileri sürüş teknikleri, sürücü kursu olsun. Ehliyet grupları da alacağınız güvenli sürüş teknikleri sertifikası…

Kısacası açıklayıcı olarak anlatabildiğimi sanıyorum…

Aslında sertifika olarak ileri sürüş teknikleri sertifikası vermiyoruz. Bazı firmalar ileri sürüş teknikleri sertifikası verdiğini iddia etse de böyle bir durum yok.
Sertifika devlet tarafından sunulabilmektedir. Sınav yapılır.

Bizim verdiğimiz konumda tüm onaylı, lisanslı ileri sürüş teknikleri eğitim kurumlarının verdiği belge ileri sürüş teknikleri katılım belgesidir.

Bunun dışında ileri sürüş teknikleri sertifikası verilemez. İleri sürüş teknikleri katılım belgesi vardır. Böyle bir belge veriliyorsa kanunsuzdur.

İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ SERTİFİKASI VE GÜVENLİ SÜRÜŞ

Güvenli sürüş teknikleri ve ileri sürüş teknikleri  karıştığı ve anlaşılması zor olduğu için güvenli sürüş teknikleri belgesi ve ileri sürüş teknikleri katılım belgesi birlikte vermeyi tercih ediyoruz.

Peki ileri sürüş teknikleri katılım belgesi ne işe yarar. Artı firma altınıza otomobil verecekse sizden istiyor. Hatta eğitim için kendiliğinden gönderen firmalarda var. Bu nedenle alıyorsunuz gibi gelmesin.

Trafikte ölmeyin, öldürmeyin bu neden yeterince gerçekçi değil mi? Asıl amaç bu…