İLERİ SÜRÜŞ HATA

İleri sürüş hata yapılarak ile yeterli eğitimler sunulmamaktadır. Özellikle güvenli sürüş eğitimlerin de istenilen kanun gibi geçerli olmuş. Bazı firmalar bak ben şu teknikleri istiyorum bana şunu yap bunu yap şunları anlat diyor.

Bu nasıl bir mantık bu nasıl bir yanlış. O halde siz bizden iyisiniz. Kendiniz tüm sürüş teknikleri eğitiminizi yapın lütfen. Türkiye’ de tüm yarış pistlerinde eğitim verdim pilotluk yaptım sonuç Bir pazarlamanın başında ki kişi bana benim işimi tarif ediyor.

Milli eğitim bakanlığı trafik eğitmeni, yine milli eğitimin direksiyon usta öğreticisi ve motor dersi eğitmeniyim.

Türkiye motor sporları federasyonları A sınıfı ileri sürüş teknikleri eğitmeniyim.
Aynı zamanda Üniversitede otomotiv bölümü mezunuyum. Yaklaşık 16 yıldır bu işi yapıyorum.

İleri sürüş hata nedir

İleri sürüş hata uygulama biri de bizim ileri sürüş firmalarının oyuncakları var. Bir değişiklik farklılık getirmek isteyenler eğitimlerin süresini iyiden iyiye düşürdüler. Far ışıklarını trafik işaretlerini anlatmaktan bıkmadılar. Trafik dersi isteyen insanlar internetten yararlanabilir. 

İleri sürüş hata uygulama hatalarından başka biride eğitime katılan sürücülerin 1 saatlik teoriler ile eğitim alması. İşin belirli bir zamanı  zaten form doldurma ve test ile geçiyor. Kendini tanıtıyor.

Derken kısa bir konuşma. Test tekrarı. İndi bindi dolmuş gibi. Biz 3 saatte ancak bitirebiliyoruz. Bahsettiğim konu teknik konular. 

Bu işi bu denli önemli görmese idik bu kadar yazı yazmaz sadece işimize bakardık.

İleri sürüş otomobil testi son yıllarda etkin olarak kullanıcılar tarafından markalar inceleniyor. Konu hakkında kaleme alıp bizim gözümüzden değerlendirme yapabilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri Kocaeli ilinden katılımcılar için yazımızı okuya bilirsiniz.