Güvenli Sürüş Eğitimi Fiyat

Güvenli sürüş eğitimi fiyat açısından en düşük bütçeli eğitimdir. 500 TL gibi uygun fiyatlar ile tarafımızdan alabilirsiniz. Güvenli sürüş teknikleri eğitimi ileri sürüş tekniklerinin başlangıç eğitimidir. Güvenli sürüş eğitimi diğer adı ile defansif sürüş eğitimidir.

Eğitim sonunda alınan  belge güvenli ve defansif sürüş teknikleri katılım belgesidir.

Güvenli sürüş eğitimi fiyat olarak direksiyon dersinden ucuz

Güvenli sürüş eğitimi fiyat olarak direksiyon dersinden ucuz direksiyon dersi saatlik ücret olarak 150 TL ve deneyiminiz sadece direksiyon dersi veren hocalar tarafından trafik kazalarını engelleyecek bir çalışma yapılmadan araç kullandırmayı öğretmeye çalışan eğitmenler tarafından verilen direksiyon eğitimidir.

Güvenli sürüş eğitimi ise trafik kazalarını önlemeye yöneliktir. Acemilere değil aktif otomobil kullanıcılarına verilen ileri düzey sürüş eğitimidir.

Aynı zamanda eğitim sonunda alınan evrak ile iş bulma imkanınızda oluşuyor.

Güvenli sürüş eğitimi sonunda verilen belgeleri hangi sektörler zorunlu tutuyor.

  1. Servis, yolcu, turizm taşıması yapan servis şoförleri
  2. Telekomünikasyon işleri ile uğraşan firmalar ve taşeronları,
  3. Ambulans şoförleri
  4. İlaç firmaları röprezantları
  5. Belediye şoförleri ve iştirakler gibi birçok firma bu konuda eğitim almanızı talep eder ve sizden güvenli ve defansif sürüş teknikleri belgesi ister.

Güvenli sürüş teknikleri nelerdir? konusu ile alakalı yazımızı okuya bilirsiniz.

Güvenli Sürüş Teknikleri Sertifikası Fiyatları

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları anti skid, trafikte güvenli sürüş eğitimi, skidcar gibi çeşitli farklı eğitimler ile verilmektedir.

Asıl önemli olan ise pratik eğitimde uygulama ve otomobil sürme sürenizdir. Öğrenme şekli olarak yanınıza oturup size sadece bu şekilde uygula bunu yap tarzında eğitim sunan eğitmenin direksiyona geçerek size katkı sunması daha fayda sağlar.

Özellik ile sadece dışardan telsiz yönlendirmesi ile yapılan güvenli sürüş teknikleri eğitimi tamamı ile kalabalık eğitim guruplarına 1 ileri sürüş teknikleri eğitmeni ile bitirebilmek için yapılan bir eğitim taktiğidir.

Eğitmen dışarıdan gördüğü yönlendirmeyi verir. Dışarıdan yapmanız gerekeni söyler.

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları ve eğitim farkı

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları her ne kadar önemli ise de ve eğitim farkı da önemlidir. Kimse işe yaramayan bir şeye ücret ödemek istemez. Önemli olan işinize yaramasıdır.

Tabi ki güvenli sürüş teknikleri sertifikası iş için gerekli belgedir. Bu neden ile eğitimin yeterli olup olmaması gerekli bana şeklinde düşünülerek önemsenmeye bilir. Bu neden ile seçisi davranmaya bilirsiniz.

Fakat işinize güvenli sürüş sertifikası tek başına yaramaz, o iş size kaza yapmayın diye bu eğitimi almanız için belge soruyor.

  • Eğitimlerimizde size nasıl mücadele edebileceğinizi
  • Mücadele etmeden önce bu hatalı duruma düşmeden nasıl tepkiler vere bileceğinizi
  • Öğrendikten sonra ise diğer tepkileri nasıl verebileceğini yani yapmadığınız hatalara kadar tüm tepkileri veriyoruz.

Burada önemli olan otomobilde bulunan debriyaj fren ve gaz pedallarına istem dışı hatalı bir yaklaşımınız olursa ne olacağını bilmenizin o hatayı yapmamanıza neden olur.

Şimdi burada belki de ben yine de o an hata yapabilirim diye düşünmeyin. Bizde otomobil sürücüsüyüz ve size öğrettiklerimizi bildiğimizden bizde o aynı hataları yapmamak gerektiğini biliyor ve yapmıyoruz.

İleri sürüş teknikleri almak isteyen katılımcılar ile biz ileri sürüş teknikleri uzmanlarının arasında ki fark şu ana kadar eğitim almamış olmanızdır.

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları ne kadar

Güvenli sürüş eğitimi almak isteyenler için eğitim fiyatı bizde çok uygun. Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları 500 TL + KDV’dir. Güvenli sürüş eğitimi içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca güvenli Güvenli Sürüş Eğitmeni Nasıl Olunur? yazımızı da okuya bilirsiniz.