AMBULANS İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ

Ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi İstanbul 112 ambulans şoförleri, Bolu 112 ambulans şoförleri,  Kocaeli 112 ambulans şoförleri, Kırklareli 112 ambulans şoförleri, Ağrı 112 ambulans şoförleri, Giresun 112 ambulans şoförleri Ordu 112 ambulans şoförleri bizi tercih etmelerinden dolayı teşekkürlerimizi sunmaktayız.

112 Ambulans ileri sürüş teknikleri belgeleri

Ambulans ileri sürüş tekniklerieğitimi sadece manevra geliştirme eğitimlerinde bulunmuyoruz. Ayrıca mesleki güvenli sürüş teknikleri eğitimini de sunuyoruz. Bu anlamda ambulans sürücüleri ile uzun zamandan bu yana ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi vermemizden kaynaklanan tecrübeden kaynaklanıyor.

112 Ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi pratik eğitimi

112 ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi
112 ambulans ileri sürüş teknikleri

Dar alanlardan geçiş teknikleri sürüş kabiliyeti arttırma konsantrasyon

İki araç arasında yarım araç boyu mesafede profesyonel geçiş makaslama

Kırıklı yada fıtık gibi sarsıntıya hassas durumu olan vakaları sarsmadan taşıma ve sert frenlemede dahi vakayı sarsmama

Takla atma sebepleri aracı takla attırmadan nasıl kullanırız

Frenleme teknikleri ile 50 km hızda 1 metrede tam duruş

80 km hızda 4-6 metrede tam duruş

112 ambulans sürücülerine İl Sağlık Bakanlığının uyguladığı şoför seçmek için uyguladığı sürüş sınavı eksiklerinizi tamamlıyoruz.

112 Ambulans güvenli sürüş eğitimi

112 Ambulans güvenli sürüş eğitimi ambulans şoförlerinin davranış tarzı, olaylara yaklaşım şekli, vakaya giderken sürüş stili, trafikte performans sürüş teknikleri gibi daha çok hızlı ve güvenli ileri sürüş teknikleri uygulamasının konularını işlemek gereklidir.

Bu anlamda biz üzerimize geleni yapmaktayız. Uzun zamandır verdiğimiz ambulans güvenli ve defansif ileri sürüş teknikleri eğitimleri ile yaklaşık 1200 ambulans şoförüne ileri sürüş teknikleri eğitimini tamamladık.

Ambulans sürücülerinin vakaya giderken karıştığı kazaları azaltma anlamında alınan eğitimlerde, yararlı olabilmekten gurur duymaktayız. İleri sürüş teknikleri eğitiminin ambulans şoförlerine uygulanması ile basında da kaza oranlarının düştüğü açıktır.

Ambulans şoförlerinin bizim için önemi açıktır. Vaka taşıyan ambulans şoförleri ileri sürüş teknikleri eğitimi ile daha hızlı ve güvenli otomobil kullanabilmekte ve bu durum tabi ki hepimizin fayda gördüğü bir durumdur. Tüm ambulans sürücülerimize saygılarımızla, ileri sürüş teknikleri eğitim merkezi 

İleri sürüş teknikleri eğitimi için akademik sürüş sitemizi de inceleyebilirsiniz.