AMBULANS İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ

Ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi İstanbul 112 ambulans şoförleri, Bolu 112 ambulans şoförleri,  Kocaeli 112 ambulans şoförleri, Kırklareli 112 ambulans şoförleri, Ağrı 112 ambulans şoförleri, Giresun 112 ambulans şoförleri Ordu 112 ambulans şoförleri bizi tercih etmelerinden dolayı teşekkürlerimizi sunmaktayız.

Ambulans Sürüş Teknikleri eğitimi nereden alınır

Ambulans Sürüş Teknikleri eğitimi nereden alınır konusunda Tosfed yani Türkiye Otomobil Sporları Federasyonuna bağlı ileri sürüş teknikleri firmalarından alabilirsiniz.

Türkiye otomobil sporları federasyonu Spor Bakanlığı tarafından ileri sürüş teknikleri eğitimlerini düzenleme konusunda yetkilendirilmiştir.

112 ambulans şoförü sertifikası nasıl alınır

112 ambulans şoförü sertifikası nasıl alınır için bizden yararlana bilirsiniz.

 1. Ehliyet
 2. Randevu
 3. Sürüş testi
 4. Eğitim

Daha fazla bilgi için 112 ambulans şoförü sertifikası nasıl alınır

Ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi nereden alınır

İstediğiniz tavrını beğendiğiniz ileri sürüş teknikleri eğitimini alabilirsiniz.

112 Ambulans ileri sürüş teknikleri belgeleri

 • Güvenli ve defansif sürüş teknikleri belgesi
 • İleri sürüş teknikleri belgesi olmak üzere 2 belgeden oluşur.

Ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi sadece manevra geliştirme eğitimlerinde bulunmuyoruz. Ayrıca mesleki güvenli sürüş teknikleri eğitimini de sunuyoruz.

Ambulans sürücüleri ile uzun zamandan bu yana ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi vermemizden kaynaklanan tecrübeden kaynaklanıyor.

112 Ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi pratik eğitimi

112 ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi
112 ambulans ileri sürüş teknikleri
 1. Dar alanlardan geçiş teknikleri sürüş kabiliyeti arttırma konsantrasyon
 2. İki araç arasında yarım araç boyu mesafede profesyonel geçiş makaslama
 3. Kırıklı yada fıtık gibi sarsıntıya hassas durumu olan vakaları sarsmadan taşıma ve sert frenlemede dahi vakayı sarsmama
 4. Takla atma sebepleri aracı takla attırmadan nasıl kullanırız
 5. Frenleme teknikleri ile 50 km hızda 1 metrede tam duruş
 6. 80 km hızda 4-6 metrede tam duruş
 7. 112 ambulans sürücülerine İl Sağlık Bakanlığının uyguladığı şoför seçmek için uyguladığı sürüş sınavı eksiklerinizi tamamlıyoruz.

112 Ambulans güvenli sürüş eğitimi

112 Ambulans güvenli sürüş eğitimi ambulans şoförlerinin davranış tarzı, olaylara yaklaşım şekli, vakaya giderken sürüş stili, trafikte performans sürüş teknikleri gibi daha çok hızlı ve güvenli ileri sürüş teknikleri uygulamasının konularını işlemek gereklidir.

Bu anlamda biz üzerimize geleni yapmaktayız. Uzun zamandır verdiğimiz ambulans güvenli ve defansif ileri sürüş teknikleri eğitimleri ile yaklaşık 1200 ambulans şoförüne ileri sürüş teknikleri eğitimini tamamladık.

Ambulans sürücülerinin vakaya giderken karıştığı kazaları azaltma anlamında alınan eğitimlerde, yararlı olabilmekten gurur duymaktayız. İleri sürüş teknikleri eğitiminin ambulans şoförlerine uygulanması ile basında da kaza oranlarının düştüğü açıktır.

Ambulans şoförlerinin bizim için önemi açıktır. Vaka taşıyan ambulans şoförleri ileri sürüş teknikleri eğitimi ile daha hızlı ve güvenli otomobil kullanabilmekte ve bu durum tabi ki hepimizin fayda gördüğü bir durumdur. 

İleri sürüş teknikleri eğitimi için akademik sürüş sitemizi de inceleyebilirsiniz.