Sürüş

İleri sürüş teknikleri bilgileri
İleri sürüş teknikleri bilgileri sizleri trafikte bilinçli sürücüler yaratma amaçlı hazırlanmıştır. Derse katılan kişilere, elimizden geldiği kadar trafik hakkında ve sürüş hakkında  bilgilendirme yapılır.

Bu bilgileri  ve teknikleri uygulattığımız da bize gelen katılımcıların hepsi, uyguladığımız  profesyonel kaza önleyici sürüş tekniklerini öğreniyorlar.

Bireysel olarak ileri sürüş tekniği derslerine katılım sağlayanlar zaten birçok konuda yetersiz olduğunu aldığı eğitim sonucu anlamaktadır.  Bizden aldığı eğitim ve bilgi sayesinde memnun kalmaları bizleri de mutlu ediyor.

Firma eğitimlerinde ise katılımcı sayıları yüksek olmasına rağmen eğitimimizin zengin içeriği ile sizlere eğitim sunuyoruz.

Firmalar bizi aradıklarında katılımcı sayısının yüksek olması halinde pek fazla memnun kalamayacaklarını düşünebilirler fakat bizden eğitim alan firmalar yine eğitimin yaşayışını gördüklerinde memnuniyetleri artmaktadır . Daha fazla katılımcı yollama kararı alarak geri dönüş sağlamaktadır.

Sürüşte doğru bilinen kök yanlışlar vardır. Her ne kadar doğru bilinen yanlışlıkları düzeltiyor isek  de aynı zamanda eğitim sürecinde yaptıkları refleks alışkanlıklarından doğan kaza nedenli sonuçlanacak hatalarını ve eğilimlerini de düzeltiyoruz.

Katılımcılara teorik ağırlıklı değil trafik ağırlıklı eğitimler sunuyoruz. Biliyorsunuz ki her şey pratikte çözülür bu yüzden teorik eğitimleri uzatıp katılımcıların zamanından çalmak yerine pratikte uygulattığımız profesyonel teknikler İle işimizi sizlere sunuyoruz.Kalitemizi koruyan da bu zaten teorik uygulamamız ise akıcı ve bilgilenmesi kolay bir şekilde veriyoruz…

Saatlerce teorik demek uygulanmamış iş demektir.
İleri sürüş teknikleri bilgileri ve işleyişi
Eğitimin sonunda katılımcılarımıza aldığı eğitimin sonunda başarılı olan kişilere eğitim katılım belgesi veriyoruz. Türkiye Otomobil  Sporları Federasyonu (TOSFED) lisanslı eğitim kurumu olduğumuz için belgelerimiz tüm kamu kurum ve kuruluşlarda ve özel sektörlerde de geçerlidir.Bu konularda merak ettiğiniz tüm sorulara cevapları ileri sürüş teknikleri kategorisinden yaralanmanız için sınıflandırdık.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
WhatsApp chat
Şimdi Ara
Konuma Git