Eğitim

Eğitim

Eğitim içeriklerinin desteklendiği bilgilerin verildiği trafik kazalarına karşı yapabileceklerimiz anlamında paylaşımlarımızın sunulmasıdır.

Eğitim kategorisinden paylaşımlarından ücretsiz yararlanın. Trafikte sorunlardan uzak durmanız için ve sorunlara anlık teknik çözümler bulmanız için paylaşımlarda bulunuyoruz. Yararlı ve fayda sağlayıcı tüm bilgiler.

Eğitim sırasında uygulama farkı

Eğitim sırasında uygulama farkı ve neden bize yönelirsiniz konusu ile ilgili blok yazılarımızı okuyup bilgi edinebilirsiniz. Konular içinde gayet geniş tuttuk 2001’den beri sektörün içinde eğitimler sunduk. Türkiye’de uygulama ve çalışmalarımızda en tepelere ve  bireysel katılımcılara teknik uygulamalarda eşit açılarda hizmet verdik.

2001 den bu yana trafik kültürü gelişimi için sürekli makaleler yazdık tüm sorulara en yararlı cevapları sağladık.

Şantiyelerden tutun iş makinelerine, direksiyon dersine kadar birçok konuda sürüş tekniği hizmetinde bulunduk.

Bu zamana kadar 1 şikayet almadık. Eğitimi  beğenenler yüzde 99 altına düşmedi. Tüm uygulamalarımızda daha çok pratik ileri sürüş teknikleri sunduk.

120 km hızlarda ileri sürüş teknikleri verdik. Sizleri 20-50 km hızlarda sürekli kayma eğitimleri ile oynatmadık. Trafikte kaza anında ne yapacağınızı gösterdik. Şov hareketi yaptın bak neler yaptın demedik.

Eğitim ve ileri sürüş teknikleri kursu

Saçma sapan testler hazırlayıp katılımcılara sınav baskısı kurmadık. Sınav psikolojisi ile hizaya çekmedir. Araç kullanmayı gösterdik denge kurmayı gösterdik fizik kurallarının etkilerini otomobilde ne şekilde denge kaybedildiğini ne şekilde denge sağlandığını anlattık.

Sürüş ile alakalı Ferrari markasının yarış pilotlarına verdiği sürüş teknikleri eğitimlerini sunduk.

Direksiyon dersi ile 2 gün de sürüş tekniklerini anlatarak aktif kontrollü sürücüler yetiştirdik.

Samimi bir dil ile yaklaştık yakınlık gösterdik. Hatalarınızı gösterdik neden hata anlattık. Doğrularınızın neden doğru olduğunu düşündürdük ve ispatladık.

Yapmadığınız hatalar olabileceğinden, yapamadığınız hataları anlık yapabilirsiniz diye düşündük yapmadığınız hataları da gösterdik.

Kısacası tamamı ile tüm detayları uyguladık ve uygulatarak size ileri sürüş teknikleri verdik.

Karşılığını aldığımız ailelerden tutun akrabalarına firmalara geniş bir ağ kazandık. Tavsiye üzerine eğitimler verdik ve büyüdük. Bu netice ile 2001’den bugüne sürekli olarak sizlere hizmetlerde bulunduk. Kalbimize dokundunuz kalbinize dokunduk.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
WhatsApp chat
Şimdi Ara
Konuma Git