Güvenli Sürüş Teknikleri Sertifikası Fiyatları

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları anti skid, trafikte güvenli sürüş eğitimi, skidcar gibi çeşitli farklı eğitimler ile verilmektedir.

Asıl önemli olan ise pratik eğitimde uygulama ve otomobil sürme sürenizdir. Öğrenme şekli olarak yanınıza oturup size sadece bu şekilde uygula bunu yap tarzında eğitim sunan eğitmenin direksiyona geçerek size katkı sunması daha fayda sağlar.

Özellik ile sadece dışardan telsiz yönlendirmesi ile yapılan güvenli sürüş teknikleri eğitimi tamamı ile kalabalık eğitim guruplarına 1 ileri sürüş teknikleri eğitmeni ile bitirebilmek için yapılan bir eğitim taktiğidir.

Eğitmen dışarıdan gördüğü yönlendirmeyi verir. Dışarıdan yapmanız gerekeni söyler.

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları ve eğitim farkı

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları her ne kadar önemli ise de ve eğitim farkı da önemlidir. Kimse işe yaramayan bir şeye ücret ödemek istemez. Önemli olan işinize yaramasıdır.

Tabi ki güvenli sürüş teknikleri sertifikası iş için gerekli belgedir. Bu neden ile eğitimin yeterli olup olmaması gerekli bana şeklinde düşünülerek önemsenmeye bilir. Bu neden ile seçisi davranmaya bilirsiniz.

Fakat işinize güvenli sürüş sertifikası tek başına yaramaz, o iş size kaza yapmayın diye bu eğitimi almanız için belge soruyor.

  • Eğitimlerimizde size nasıl mücadele edebileceğinizi
  • Mücadele etmeden önce bu hatalı duruma düşmeden nasıl tepkiler vere bileceğinizi
  • Öğrendikten sonra ise diğer tepkileri nasıl verebileceğini yani yapmadığınız hatalara kadar tüm tepkileri veriyoruz.

Burada önemli olan otomobilde bulunan debriyaj fren ve gaz pedallarına istem dışı hatalı bir yaklaşımınız olursa ne olacağını bilmenizin o hatayı yapmamanıza neden olur.

Şimdi burada belki de ben yine de o an hata yapabilirim diye düşünmeyin. Bizde otomobil sürücüsüyüz ve size öğrettiklerimizi bildiğimizden bizde o aynı hataları yapmamak gerektiğini biliyor ve yapmıyoruz.

İleri sürüş teknikleri almak isteyen katılımcılar ile biz ileri sürüş teknikleri uzmanlarının arasında ki fark şu ana kadar eğitim almamış olmanızdır.

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları ne kadar

Güvenli sürüş eğitimi almak isteyenler için eğitim fiyatı bizde çok uygun. Güvenli sürüş teknikleri sertifikası fiyatları 500 TL + KDV’dir. Güvenli sürüş eğitimi içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın