İleri sürüş teknikleri Pendik

İleri sürüş teknikleri Pendik


İleri sürüş teknikleri Pendik mi? Telefon aramalarınızda Pendik’ de misiniz. Sizinle daha önceden konuşmuştuk. Niye ileri sürüş teknikleri firmaları Pendik’ de bu firmalar. Siz hangisi idiniz. Tarzında sorulara da cevap verelim bugün.

Evet Prodrv ileri sürüş teknikleri Pendik’ dedir. Hep Pendik’ de idi.
Peki ileri sürüş teknikleri firmaları neden Pendik’ de sebebi direk olarak boş alan olarak Pendik, Tuzla bölgelerinin müsait olmasıdır.
İstanbul avrupa yakası ileri sürüş teknikleri şubeniz var mı ?
İstanbul avrupa yakasında ileri sürüş teknikleri uygulaması anlamında pist alanı bulamayacağınızdan dolayı yok. Fakat herhangi bir boş alan varsa ve bu alan trafiğe kapalı ise bırakın İstanbul’ da ileri sürüş tekniklerini biz Türkiye çapında eğitimler sunuyoruz. Önemli olan sadece trafiğe kapalı alan olması. Bu nedenle ileri sürüş teknikleri Ankara‘ dan tutun, Ağrı ilimize kadar ileri sürüş teknikleri uygulamalarında bulunduk.
ileri sürüş teknikleri Pendik bölgesinde 6 firma bulunmakta bunlardan 5 i aynı bölgelerde biri ise tuzladadır. Tabi ki reklam yapmayacağız ama yinede bilin istedim.
Bu nedenle biraz uzakta olsa sizleri Pendik’ e bekliyoruz. 

Trafikte güvenli sürüş teknikleri eğitimi alabilirsiniz.

Trafikte güvenli sürüş teknikleri eğitimi alabilirsiniz. Bölgeniz İstanbul Avrupa yakasında ise çalışanlarınızın yoğunluğu var yada ulaşım sıkıntısı var ise çalışanlarınızı trafikte güvenli sürüş teknikleri eğitimi verebiliriz. Bu eğitimin en iyi tarafı trafikte sürücülerin gelişimi ve yaptıkları hataları trafik ortamında düzene koymamızdır. Kazalar trafikte geliştiğinden anlam kazanan şekli ile eğitim alırlar. Trafikte güvenli sürüş teknikleri eğitimi doğru bilinen yanlışları düzetebileceğimiz aynı zamanda kendi sürüş stilimizi karşı tarafa aktardığımız sürüş eğitimidir.

Trafiği sizin sürücüleriniz acaba ne denli okumayı biliyor. Doğru okumayı biliyor olsalar dahi, biz daha farklı okumalar yapıyoruz. Konuları ile ilgili birlikte deneyimleyip trafik kazalarının önüne geçiyoruz.

Şerit değişikliğini nasıl yapıyorsunuz, direksiyonu nasıl çeviriyorsunuz, oturuş ve direksiyon tutuş şekliniz nasıl, ayna ayarları nasıl olmalı, dikkat dağınıklığı, tünel görüşü, uykusuzluk ve yorgunluk ile mücadele gibi konularda teorik ve pratik uygulamalar güvenli sürüş teknikleri ile birleştirilerek sunulmaktadır. Yararını son derece fark edeceğiniz eğitimdir.

WhatsApp chat
Şimdi Ara
Konuma Git