Direksiyon eğitimi

Direksiyon dersi ileri düzey
Direksiyon dersi ileri düzey eğitimlerinde, ileri sürüş teknikleri eğitimleri ile 2 günde sürüş garantisi veriyoruz. Aktif sürücü şeklinde her yere gidebilecek sürüş tecrübesi oluşturulur eğitimde sürüş durumunuz aktifleşmez ise ücret talebinde bulunulmaz ve siz eğitim sonunda ücretinizi verirsiniz.

Tabi burada eğitimin ilk günü trafikte yaşanmaz. Trafiğe kapalı şekli ile tüm manevra eğitimleriniz geliştirilir. Siz katılımcılarda nedenli sürüş işlemi gerçekleştirilir sonrasında 2. günde trafiğe çıkartılır. Bu sayede yanınızdan geçen araçlardan korkmazsınız. İlk gün size ileri sürüş teknikleri eğitimi ve manevra öğretilmiştir.

Yoğun trafik uygulaması önemlidir. Boş yollarda araç kullandırmak at vitese gidelim mantığı aracı bak stop ettirme mantığı yanlıştır.
Direksiyon dersi ileri düzey bakış açısı

Siz anlamadıysanız bu eğitmenin eğitimi verme şeklinin anlaşılmaması demektir. Eğitmenin dar pencereden bakması sonucudur. Tek mantıkta söylediği ile anlamanızı bekler. Açıklamaları yeterli değildir. Acemi psikolojisinden anlamadığından kaynaklanır.
Yaş durumu nedenli algıda farklılık nedenlidir. 55 yaşından sonra ki katılımcılar anlamakta zorlanmaktadır. Refleksleri doğal olarak azdır. Açıkçası basit bir mantıkla biz akıllı telefon kullanamayan kişilere direksiyon dersinde garanti vermiyoruz.Şayet elinizde sürekli bulunan akıllı telefonu aktif olarak kullanmakta zorluk yaşıyor iseniz araç kullandırma konusunda algınız düşüktür.
Kendi aracınız yok ise eğitim almanıza gerek yok. Şayet kapınızda duran bir araç yok ise araç kullamayı öğrenseniz dahi 1 hafta sonrası cesaret düşecektir. Ben araç kullanamam duygusuna kapılıp korku ve endişe sonucu verdiğiniz ücret boşuna olacaktır. Araç kullanmaya başlayan acemi sürücüler eğitimden sonra 21 gün aktif araç kullanmalılar. Bu şekilde kendinize güven gelir ve artık tam aktif bir sürücü olabilirsiniz.
Tüm işlem biter fakat gözünüzde yaptıklarınız ve sürme olarak güven duygunuz psikolojiniz nedenli daha 2 gün oldu araç kullanalı ben yapamayabilirim tarzında bozulur ise hayatta kullanamazsınız. Sürekli kendisini endişeye sokan yapıda iseniz kendinize güvenmek 2. planda ise ne iş yaparsanız yapın başarılı olmazsınız. Evde kek yapsanız dahi olmaz yada iyi olmaz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
WhatsApp chat
Şimdi Ara
Konuma Git