Ambulans güvenli ve defansif sürüş teknikleri

Ambulans güvenli ve defansif sürüş teknikleri

Ambulans güvenli ve defansif sürüş teknikleri eğitimlerini İstanbul 112, Bolu 112,  Kocaeli 112, Kırklareli 112, Ağrı 112, Giresun 112 ambulans şoförlerine bizi tercih etmelerinden dolayı teşekkürlerimizi sunmaktayız.

Ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimlerinde sadece manevra geliştirme eğitimlerinde bulundurmuyoruz. Ayrıca mesleki güvenli sürüş teknikleri eğitimini de sunuyoruz. Bu anlamda ambulans sürücüleri ile uzun zamandan bu yana ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi vermemizden kaynaklanan tecrübeden kaynaklanıyor.

Ambulans güvenli ve defansif sürüş teknikleri eğitimlerinde

Ambulans şoförlerinin davranış tarzı, olaylara yaklaşım şekli, vakaya giderken sürüş stili, trafikte performans sürüş teknikleri gibi daha çok hızlı ve güvenli ileri sürüş teknikleri uygulamasının konularını işlemek gereklidir. Bu anlamda biz üzerimize geleni yapmaktayız. Uzun zamandır verdiğimiz ambulans güvenli ve defansif ileri sürüş teknikleri eğitimleri ile yaklaşık 1200 ambulans şoförüne ileri sürüş teknikleri eğitimini tamamladık.

Ambulans sürücülerinin vakaya giderken karıştığı kazaları azaltma anlamında alınan eğitimlerde, yararlı olabilmekten gurur duymaktayız. İleri sürüş teknikleri eğitiminin ambulans şoförlerine uygulanması ile basında da kaza oranlarının düştüğü açıktır.

Ambulans şoförlerinin bizim için önemi açıktır. Vaka taşıyan ambulans şoförleri ileri sürüş teknikleri eğitimi ile daha hızlı ve güvenli otomobil kullanabilmekte ve bu durum tabi ki hepimizin fayda gördüğü bir durumdur. Tüm ambulans sürücülerimize saygılarımızla, ileri sürüş teknikleri eğitim merkezi 

WhatsApp chat
Şimdi Ara
Konuma Git